Głowa do góry

Nasza kampania

Pragniesz, aby wszyscy szanowali i doceniali las oraz jego mieszkańców? Martwi Cię przyszłość środowiska naturalnego? Głowa do góry! Wspólnie zadbamy o przestrzeń Karkonoskiego Parku Narodowego!

Prowadzimy kampanię crossmediową zgodnie z ideą citizen science (nauka obywatelska). Cel? Edukacja, uświadamianie, informowanie turystów KPN-u na temat potrzeb Parku i jego otuliny. Działamy po to, aby park narodowy był miejscem przyjaznym ludziom bez szkody dla okolicznej fauny i flory. 

   

 

Działania w ramach kampanii

W kampanii używamy dwuznacznego hasła Głowa do góry!”. To zarówno motywujący okrzyk pełen nadziei w lepsze jutro oraz stanowczy komunikat do turysty o tym, żeby wszystko, co robi na terenie parku narodowego – robił z głową. W górach głowa jest niezbędna – turysta bierze odpowiedzialność za siebie, współtowarzyszy drogi i mieszkańców lasu. Dlatego zachęcamy do solidnego przygotowania do wycieczki i myślenia podczas podróży.

 

    

Zadanie realizujemy w ramach projektu Poprawa stanu łączności ekologicznej w KPN i jego otulinie" dofinansowanego ze środków Funduszy Norweskich (85%) i budżetu państwa (15%). 

Zobacz więcej: