rozmiar tekstu

17.11.2022 I Gala Marki Lokalnej w naszym Centrum

Dziś (17.11.2022) w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym KPN Pałac Sobieszów odbyła się I Gala Marki Lokalnej zorganizowana przez stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór.  Podczas uroczystości honorowy tytuł Ambasadora Marki Lokalnej otrzymali: Rafał Fronia, Kazimierz Pichlak, Lucyna Kornobys i Wojciech Dąbrowski.
Prezes LGD Dorota Goetz oraz przedstawiciele lokalnych samorządów wręczyli także certyfikaty Marki Lokalnej twórcom nowych potraw skomponowanych z lokalnych produktów, gospodarzom miejsc czy autorom lokalnych wyrobów. Doceniono także starania szefów kuchni restauracji hotelowych w Karpaczu i Szklarskiej Porębie, którzy wykorzystują w swojej kuchni żywność od lokalnych producentów. Zarówno uhonorowani kucharze, jak i wszyscy uczestnicy gali mogli w drugiej części wydarzenia sami spróbować, poznać i docenić produkty, składające się na Skarbiec Ducha Gór. Jarmark lokalnych wystawców – producentów żywności, artystów, rzemieślników, wydawnictwa regionalnego, prywatnych muzeów i restauratorów pokazał, jaki potencjał drzemie w naszym regionie.
Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Po szczegóły dotyczące marki, produktów i usług zapraszamy na stronę https://skarbiecduchagor.pl/ #pałacsobieszów #klimatycznekarkonosze